Future Healthcare

Rynek usług związanych z opieką zdrowotną wciąż ewoluuje. Przed branżą medyczną stoi wiele wyzwań, a wśród nich naczelne miejsce zajmuje walka z chorobami cywilizacyjnymi, które dotykają milionów ludzi oraz cechują się wysoką śmiertelnością. Jedną z nich jest choroba nowotworowa.

Future Processing od wielu lat tworzy rozwiązania dla sektora ochrony zdrowia. Jednym z naszych klientów jest firma Cambridge Computed Imaging Ltd. (CCI), dla której współtworzyliśmy zaawansowane systemy do fluoroskopii, angiografii, diagnostyki nowotworowej oraz statystycznej analizy obrazów medycznych.

Wierzymy, że dzięki nowoczesnym technologiom można usprawnić pracę szpitali, zapobiegać chorobom, a nawet zwiększyć oczekiwaną długość życia. Dlatego obecnie rozpoczynamy pracę nad projektem, który ma znacząco poprawić diagnostykę i leczenie nowotworów. Wspólnie z partnerami projektu, będziemy tworzyć system, który ma zwiększyć skuteczność diagnostyczną obrazowania dynamicznego po wzmocnieniu kontrastowym poprzez ekstrakcję nowych i ulepszonych biomarkerów. Ułatwi to lekarzom interpretację obrazów medycznych oraz opracowywanie optymalnego planu leczenia dla poszczególnych pacjentów.

Zobacz film
Zobacz film, aby dowiedzieć się więcej o naszych projektach

Rekrutacja Trwa
ECONIB – Projekt R&D z zakresu obrazowania medycznego

ECONIB – Enhancing the diagnostic efficiency of dynamic Contrast-enhanced imaging in personalised Oncology by extracting New and Improved Biomarkers.

Projekt ten to nie tylko ambitne i ciekawe wyzwanie inżynierskie. To przede wszystkim szansa by pomóc milionom ludzi na całym świecie. Jeżeli zatem chciałbyś wziąć udział w projekcie, którego powodzenie może przyczynić się do przełomu w diagnostyce i leczeniu nowotworów, dołącz do nas. Dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom możesz pomóc tysiącom chorych i ich bliskim wygrać tę trudną walkę.

Jest to projekt międzynarodowy o charakterze Research&Development. Jego partnerem zostało Centrum Onkologii w Gliwicach. Naszym specjalistom udzielać wsparcia merytorycznego będą także przedstawiciele firmy Cambridge Computed Imaging Ltd., prof. Kenneth A. Miles, redaktor naczelny czasopisma Cancer Imaging oraz dr Ronald Corn z Imaging Endpoints.

Kariera

Pracodawca Roku 2015

4 Aktualne oferty pracy w ECONIB

31 Aktualne oferty pracy w firmie

Obecnie do zespołu projektowego ECONIB poszukujemy 4 osób na takie stanowiska jak: Programista C#, Programista C++, Front-end Developer, Inżynier ds. jakości oprogramowania. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i dołącz do naszego zespołu!

Zobacz oferty pracy

Marta GołowkowRecruitment Manager

Dzielimy się wiedzą na naszym blogu biznesowym!