Future Planet

Technologia zmienia świat na lepsze. Bez względu na to, czy mówimy o usprawnieniach związanych z codziennością mieszkańców miast, przedsięwzięciami organizacji charytatywnych, czy z działalnością przedsiębiorstw. Wierzymy, że z jej pomocą, możemy ulepszyć dla Ciebie każdy obszar życia i biznesu.

Kontakt

Każdego dnia próbujemy wprowadzać innowacje na świecie. Jesteśmy dumni z naszego udziału w projekcie BRIDGE (ang. Basic Registry of Identified Global Entities), którego celem było usprawnienie przepływu informacji w całym sektorze NGO.

Prace sfinansowały fundacje Bill & Melinda Gates i William and Flora Hewlett oraz Google.

Zadaniem zespołu projektowego z Future Processing było ujednolicenie baz danych, należących do czterech organizacji charytatywnych. Zawierały one informacje na temat milionów NGO, w tym m.in. ich historię, profil działalności, czy też dane teleadresowe. W tym celu konieczna była deduplikacja ponad 3 milionów danych. Nasze rozwiązanie pozwoliło zidentyfikować 540 tys. duplikatów w bazie. Po weryfikacji, z ok. 3.3 mln organizacji, w systemie pozostało 2.7 mln unikalnych identyfikatorów globalnych.

Wierzymy, że BRIDGE pomoże darczyńcom i organizacjom pozarządowym zrozumieć siebie nawzajem i stworzyć bardziej dokładny obraz tego, co dzieje się w sektorze NGO.

Dzielimy się wiedzą na naszym blogu biznesowym!