Future Property

Wprowadzenie inteligentnych rozwiązań w obszarze oprogramowania i sprzętu pozwala zarządcy nieruchomości skoncentrować działania na strategicznych usprawnieniach, zredukować związane z nimi ryzyko, zwiększyć bezpieczeństwo prowadzonych operacji i zautomatyzować podstawowe zadania. Dzięki temu, wyraźnie wzrasta efektywność działalności, a jej koszty maleją.

Kontakt

Inteligentne zarządzanie nieruchomościami obejmuje wiele złożonych procesów, począwszy od analizowania danych i nagrań z dziennych inspekcji, monitorowania skuteczności Internetu szerokopasmowego, aż po wykorzystanie przestrzeni biurowej.

Wdrażanie inteligentnych rozwiązań programowych i sprzętowych może znacząco usprawnić te procesy jednocześnie obniżając koszty operacyjne.

Inżynierowie z Future Processing mają na koncie współpracę z norweskim przedsiębiorstwem budowlanym, Solid ENTREPRENØR AS, które przede wszystkim zajmuje się budową mieszkań. Oprogramowanie, które tworzymy, pozwala naszemu Klientowi zwiększyć efektywność pracy na placu budowy oraz szybciej eliminować powstałe błędy, a tym samym utrzymać wysoki poziom produktów końcowych. Dzięki temu, firma zyskuje na wiarygodności w oczach inwestorów, a także bezproblemowo przechodzi kontrole i audyty budowlane.

Współpracując z firmą Solid dowiedzieliśmy się, jak działa sektor budowalny i przed jakimi problemami staje. Nabyte przez nas umiejętności i doświadczenie, pozwolą nam stworzyć oprogramowanie, które pomoże Państwu skutecznie i kompleksowo zarządzać budową Waszej nieruchomości — od projektu, aż po wystrój wnętrz.

Dzielimy się wiedzą na naszym blogu biznesowym!